Partnerzy

Narodowe Centrum Kultury jest państwową instytucją kultury, której statutowym zadaniem jest podejmowanie działań na rzecz rozwoju kultury w Polsce. Narodowe Centrum Kultury zajmuje się między innymi edukacją kulturalną, rozwojem sektora kultury, inspirowaniem oraz wspomaganiem osób i organizacji działających w sferze kultury i dziedzictwa narodowego, a także pracami badawczymi w tym zakresie.

Partnerzy

Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej jest niepubliczną placówką oświatową kształcącą w dziedzinach: Fotografii oraz Projektowania Graficznego.  Szkoła została założona przez dr. hab. Mariana Schmidta w 2000 roku.

W trakcie kilkunastu lat istnienia zdobyła reputację jednej z najlepszych i najbardziej znanych szkół fotograficznych w Polsce. Nasza renoma szybko rozprzestrzenia się w Europie i nie tylko. Przyjeżdżają do nas uczniowie m.in. z Austrii, Belgii, Chin, Francji, Irlandii, Indi, Islandii, Niemiec, Szwajcarii,Wielkiej Brytanii, Włoch, Rosji, Ukrainy, Turcji, Brazylii i Afryki Południowej.

Partnerzy

Wydawnictwo Dowody na Istnienie wydaje literaturę faktu. W ich serii reporterskiej ukazują się książki pisane przez uznanych autorów i przez debiutantów – o tym, co dzieje się tuż obok nas lub na drugim końcu świata. W serii Faktyczny Dom Kultury wznawiane są książki głośne oraz zapomniane, które, chociaż pisane wiele dekad temu, wciąż są aktualne. Dowody na Istnienie wydaje też prozę czeską.

Partnerzy

Polska edycja uznanego miesięcznika o zasięgu globalnym (licencja Future), mającego lokalne edycje w 16 krajach. DCP kierowany jest do pasjonatów fotografii cyfrowej, zarówno tych początkujących jak i bardziej zaawansowanych. Digital Camera Polska to ponad 130 stron praktycznej wiedzy i inspiracji. Siłą magazynu są nie tylko znakomite zdjęcia, starannie przygotowane teksty poradnikowe oraz wiarygodne, opiniotwórcze testy – DCP to również przydatny przewodnik po nowościach sprzętowych dostępnych na polskim rynku. Ponadto w każdym wydaniu można znaleźć strony poświęcone pracy w Photoshpie (Szkoła Photoshopa), a także ekskluzywne wywiady z najbardziej uznanymi ludźmi branży z całego świata. Wydawane z płytą CD zawierającą bardzo wartościowe multimedialne materiały szkoleniowe.

Partnerzy

Akademia Nikona powstała w 2009 roku po rynkowym sukcesie podręczników „Radość fotografowania” i „Kadruj z głową”. Wykładowcy Akademii to profesjonaliści, a także, co bardzo ważne, ludzie bez zadęcia. Pod okiem takich osób wiedzę zdobywa się w sposób łatwy i szybki. Szkolenia kierowane są przede wszystkim do amatorów chcących poznać swój aparat, osób zainteresowanych pogłębianiem i uporządkowaniem swojej wiedzy fotograficznej i robieniem bardziej kreatywnych zdjęć, ale także do profesjonalistów, którzy chcą wypróbować zaawansowany technologicznie sprzęt oraz skorzystać z wiedzy znanych fotografów.

Partnerzy

Szeroki Kadr to portal dla miłośników fotografii, który powstał w 2008 roku z inicjatywy Nikon Polska. To największa baza multimedialnych wywiadów z fotografami ze wszystkich branży i ponad 800 publikacji, w tym artykułów i wideoporadników, które przybliżają świat fotografii z każdej jego strony i poprzez różne formy. Gdy świat zalewa nas masowo obrazami, tu można znaleźć perełki i drogowskazy fotograficznego rynku. Szeroki Kadr to zbiór najlepszych twórców fotografii w jednym miejscu w sieci, lecz także informacje o nowościach, eventach i ciekawych działaniach branży fotograficznej.

Partnerzy

Movavi to firma oferująca szeroki wachlarz programów multimedialnych, które umożliwiają kreatywną zabawę z klipami wideo, muzyką i zdjęciami. Tworzą łatwe w użyciu i wydajne oprogramowanie, które inspiruje do obróbki, udoskonalania i dzielenia się pracami. Rozpoczynając jako start-up w 2004 roku, aktualnie posiada gamę produktów oferowanych w ponad 150 krajach.

Partnerzy

Artibo to laboratorium obrazu. Ich działalność to połączenie pasji do fotografii oraz innowacyjnych technologii druku. Dostępny profesjonalizm, nowoczesny design oraz kultywowanie tradycji druku na miarę XXI wieku to fundamenty, na których opierają swoją działalność. Współorganizują i wspierają inicjatywy z zakresu fotografii, grafiki i innych sztuk wizualnych. Prezentują autentycznych pasjonatów, twórców oraz edukatorów, dając im kreatywną przestrzeń. Propagują dobry warsztat prezentacji i druku opierając się na innowacyjnych technologiach. 

Partnerzy

Fotojoker należy do ogólnoeuropejskiego koncernu CEWE Stiftung & Co. KGaA, największego na naszym kontynencie samodzielnego koncernu fotograficznego.Na polskim rynku działa od 1992 roku, oferując swoim Klientom szeroką gamę produktów fotograficznych.Laboratorium Fotojoker zlokalizowane jest w Kędzierzynie – Koźlu.

Partnerzy

Photler to kreator stron dla fotografów. Narzędzie pozwalające szybko i łatwo stworzyć efektowną stronę internetową do publikacji własnych zdjęć. Photler powstał z myślą o fotografach podróżnikach, ale sprawdzi się w roli portfolio każdego fotografa. Zawiera takie funkcje jak blog, sprzedaż zdjęć za pomocą PayPal, interaktywna mapa czy blog. “Photler ma za zadanie podkreślać piękno fotografii. Ktoś kto trafi na waszą stronę ma oniemiały wpatrywać się w fullscreenowe zdjęcia.”

Partnerzy

Jako wiodący producent precyzyjnych technologii optycznych i cyfrowych firma Olympus oferuje innowacyjne rozwiązania, które znajdują zastosowanie w najnowocześniejszych systemach medycznych, aparatach cyfrowych i osiągnięciach naukowych. Już od wielu lat firma Olympus tworzy produkty stanowiące idealne połączenie innowacyjnych technologii, funkcjonalności i doskonałej jakości z niezwykłą, a jednocześnie ergonomiczną konstrukcją.

Partnerzy

Celem Fundacji PZU jest promowanie edukacji dzieci i młodzieży, wspieranie talentów oraz wyrównywanie szans osób z różnych względów upośledzonych, a także zwiększanie dostępu do dóbr kultury i życia społecznego, czyli szeroko rozumiany rozwój społeczeństwa obywatelskiego. „Blisko ludzi i ich potrzeb” – to ich motto. Realizują je wspierając obszary takie jak: edukacja, kultura, historia, zdrowie, pomoc społeczna i bezpieczeństwo.

Partnerzy

National Geographic to legenda wśród magazynów, z historią sięgającą 126 lat wstecz. Za tytułem stoi największe towarzystwo naukowe na świecie, które do tej pory sfinansowało 10 tysięcy grantów. To dzięki National Geographic Society odkryto między innymi legendarne miasto Inków Machu Picchu, wrak Titanica, szkielet superkrokodyla w piaskach Nigru. National Geographic to pismo dla ludzi o wszechstronnych zainteresowaniach, poszukujących rzetelnych i aktualnych informacji, ceniących wybitną fotografię i dbających o ochronę środowiska. Na jego łamach można znaleźć artykuły o najnowszych odkryciach archeologicznych i paleontologicznych, niezwykłych kulturach, przyrodzie, historii, medycynie. Porusza także tematy społeczne i polityczne, opisuje konflikty, problemy ekologiczne i efekty zmian klimatycznych. Obecnie, poza flagową edycją amerykańską, ukazuje się 37 wydań lokalnych, czytanych co miesiąc przez 60 mln osób na świecie

Partnerzy

Wydawnictwo Galaktyka proponuje książki poradnikowo-hobbystyczne, uczące praktycznych umiejętności oraz książki specjalistyczne dla lekarzy weterynarii.
Wchodząc na nowe obszary zainteresowań zawsze starają się nawiązywać współpracę z najlepszymi autorami, instruktorami i konsultantami. Ich nadrzędnym celem jest dostarczanie jak najpełniejszej wiedzy i umiejętności zgodnie z Państwa zainteresowaniami.

 

Partnerzy

Wydawnictwo Otwarte zostało założone przez SIW Znak w 2006 roku i od początku specjalizuje się w literaturze popularnej. Ich zespół to ludzie pełni energii, otwarci na pomysły, kochający książki.

Wciąż poszukują nowych tematów, śledzą głośne wydarzenia kulturalne i medialne, inspirują ich zmiany. Korzystają z niestandardowych narzędzi marketingowych i testują nowe sposoby promocji książek tak, aby jak najlepiej komunikować się z czytelnikami i rozumieć ich potrzeby.

Partnerzy

Moony Lab to firma ze świeżym spojrzeniem na fotografię i wywoływanie zdjęć. Założona przez dwóch studentów powstała w 2015 roku z zamiarem ustanowienia nowych standardów w klasycznym wywoływaniu wspomnień. Każdy produkt z logiem Moony Lab oznacza najwyższą jakość i innowacyjne spojrzenie na rynek fotograficzny.

Partnerzy

Radio Eska Warszawa 105 i 6, to wszystkie największe hity na czasie, najświeższe wiadomości i najfajniejsze programy! Poza muzycznymi hitami najpopularniejszych artystów (m.in. Rihanna, David Guetta, Eille Goulding, Taylor Swift, Calvin Harris, czy Sia), możecie posłuchać także najlepszych prowadzących – Jankes i spółka codziennie budzą Was w Rannych Ptakach. Pawelec, Kama i Albert wrzucą na luz po południu, Puoteck gra najgorętsze hity, które zebrały najwięcej Waszych głosów w Gorącej 20, a Janek Pirowski rozkręci każdy wieczór w ImprESCE!

Partnerzy

Digital24.pl to sklep fotograficzny, który łączy ludzi z pasją do fotografii i filmowania. Nasz zespół to przede wszystkim ludzie, dla których codzienny kontakt z fotografią i filmowaniem daje zadowolenie i samorealizację. Zapraszamy do naszych sklepów w Poznaniu i Wrocławiu oraz na www.digital24.pl.

Partnerzy

Fotoblogia.pl jest najbardziej popularnym polskim serwisem blogowym o fotografii. To blog przeznaczony dla amatorów fotografii z zacięciem. W zamieszczanych tam artykułach znaleźć można pomocne wskazówki, rady ekspertów i nowości dotyczące robienia dobrych zdjęć czy wyboru sprzętu fotograficznego.

Partnerzy

Portal powstał w 2003 roku, jako serwis skierowany do wrocławskich studentów, jednak szybko stał się stroną ogólnopolską. Dziś jest obecny w 22 ośrodkach akademickich w Polsce. dlaStudenta.pl to gigantyczne kompendium wiedzy o wszystkim, czego potrzebuje student – od oferty edukacyjnej uczelni wyższych i szkół policealnych
i językowych, poprzez oferty pracy i mieszkań do wynajęcia, informacje o wydarzeniach kulturalnych, po treści life-style’owe i autorskie komentarze redakcji.

Partnerzy

Firma JJ to producent najwygodnieszych i wyjątkowo wytzymałych materacy, kołder, poduszek, pościeli, prześcieradeł i narzut dla całej rodziny. Siedziba firmy znajduje się w Biłgoraju przy ul. Krzeszowskiej 61A. Zapraszamy na ich stronę internetową www.jjspanie.pl oraz na wielkie otwarcie ich sklepu internetowego.

Partnerzy

Bookland jest spółką z kapitałem polskim działającą na polskim rynku książki od 1990 roku. Obecnie Bookland dysponuje siecią własnych księgarń językowych oraz  hurtowni w następujących miastach: Warszawa, Łódź, Białystok, Rzeszów, Lublin, Kielce i Biała Podlaska. Głównym celem firmy jest zapewnienie sprawnego dostępu do możliwie tanich podręczników oraz maksymalnie szerokiej gamy materiałów edukacyjnych dla swoich klientów.buy rolex explorer
rolex cosmograph daytona